O projektu

Developerský projekt Bydlení Na Beránku vyroste v klidné a malebné části Praha 4 – Modřany. Nové bydlení v Modřanech je rozděleno do pěti viladomů, kde si můžete vybrat některý z prostorných nových bytů 1+kk5+kk. Třípatrové viladomy jsou komornějšího typu a obyvatelům tak zajistí větší soukromí.  Pokud toužíte po vlastním rodinném bydlení v Modřanech, jistě Vás zaujmou přízemní nové byty s předzahrádkou. Pro ty, kteří mají svou vlastní představu o bydlení a chtějí uplatnit svého kreativního ducha, máme v nabídce také pozemky na prodej. Tyto stavební parcely Praha 4 se pohybují ve velikostech od 470 m² do 1000 m².

Nové bydlení na Praze 4 Vám nabídne jedinečnou kombinaci výborné dopravní dostupnosti, sousedství lesa, čerstvého vzduchu, soukromí, bezpečí a zcela originálního bydlení v souladu s přírodou.

  1. fáze projektu Bydlení Na Beránku Praha 4 – Modřany byla úspěšně zkolaudována na podzim 2016
  2. fáze projektu Bydlení Na Beránku Praha 4 – Modřany bude dokončena v létě 2018

Třída energetické náročnosti budovy: B

Na beranku cam03 zakres small

 

Nový byt 1+kk k prodeji

Byt 1+kk o celkové ploše 40,1 m2 je orientovaný na severozápad. Přes obývací pokoj s kuchyňským koutem se dostanete ke vstupu na dostatečně velký balkon, kde můžete trávit teplé letní večery. V předsíni, kde naleznete jak vstup do obýváku, tak do koupelny s toaletou, je prostor pro vestavěné skříně. K bytu je zapotřebí přikoupit parkovací stání a sklep.

 

 

Nový byt 2+kk k prodeji

Tento dvoupokojový byt o celkové ploše 56,7 m2 je orientován na jih a západ. Nový byt s k prodeji je tvořen obývacím pokojem s příjemně odděleným kuchyňským koutem a velkou ložnicí. Nový byt 2+kk nabízí balkon, který je přístupný z obývacího pokoje. Součástí bytu je šatna, koupelna s vanou a toaletou a dostatek prostoru pro vestavěné skříně v ložnici a v předsíni. K bytu je zapotřebí přikoupit parkovací stání a sklep.

 

 

Nový byt 3+kk k prodeji

Byt 3+kk se dvěma balkony je dispozičně velmi povedený. Nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na balkon, pokoj, do kterého se pohodlně vejdou dvě děti a ložnici s vlastním přístupem na druhý balkon. Pokoje jsou neprůchozí a zajistí tak dostatečně velké soukromí. K dispozici jsou dvě šatny, komora a spoustu dalších možností pro úložné prostory.  K bytu je zapotřebí přikoupit parkovací stání a sklep.

 

e3-25

 

Nové pozemky k prodeji

Nové pozemky k prodeji jsou kompletně zasíťované (elektro, vodovod, kanalizace, plyn, internet) a je možné volit velikost od 470 m2 do 1.017 m2. Pozemky na Praze 4 jsou ideálním místem zejména pro klienty, kteří vyhledávají klidné rodinné bydlení v krásné lokalitě Modřan a kteří touží po vlastním rodinném domě.

nové pozemky na prodej

 

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.